Strona: IV sesja posterowa 'LOGISTICS IN PRACTICE'. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

IV sesja posterowa 'LOGISTICS IN PRACTICE'.

2017-12-12
, red.  Joanna Wilk

IV sesja posterowa już za Nami !

W dniu 12 grudnia 2017 roku w holu budynku S odbyła się już czwarta na Wydziale Zarządzania sesja posterowa ,, Logistics in practice”. Organizatorem wydarzenia było Studenckie Koło Naukowe Logistyków wraz z opiekunami dr Magdaleną Szydełko oraz mgr Kornelią Osieczko.

Uczestnicy zaprezentowali własne wizje logistyki w praktyce w bardzo kreatywny i pomysłowy sposób. Każdy uczestnik posiadał własny pomysł na zaprezentowanie tematu, przez co prace charakteryzowały się różnorodnością technik oraz pomysłów.

Wśród tematów znalazły się min:

• ,,Procedura odprawy lotniczej”
  • ,,Rodzaje transportu towarów z państw środka”
  • ,,Car pooling”
  • ,,Zakodowani, czyli kody kreskowe w codziennym życiu”
  • ,,Miejsce przejścia własności towarów ze sprzedającego na kupującego”
  • ,,Zastosowanie kart Kanban w przedsiębiorstwie produkcyjnym”
  • ,,Metoda FIFO, a metoda LIFO”

Celem spotkania było pokazanie własnych wizji dotyczących  logistyki. Uczestnicy również mieli możliwość dyskusji i wymiany poglądów między sobą.

Tegoroczna sesja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zostało przedstawione 23 prace :)

A za rok już 5 edycja!