Strona: I Ogólnouczelniany Konkurs Wiedzy Logistycznej – ROZSTRZYGNIĘTY! / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

I Ogólnouczelniany Konkurs Wiedzy Logistycznej – ROZSTRZYGNIĘTY!

2016-04-22
, red.  Magdalena Szydełko

W dniu 21 kwietnia 2016 r. odbył się I Ogólnouczelniany Konkurs Wiedzy Logistycznej, organizowany przez Katedrę Systemów Zarządzania i Logistyki oraz Studenckie Koło Naukowe Logistyków (SKNL). Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Dziekana Wydziału Zarządzania – prof. dr hab. Grzegorza Ostasza. Koordynatorami konkursu w ramach Komitetu Organizacyjnego byli opiekunowie SKNL: mgr Paulina Bełch (opiekun naukowy) i mgr Magdalena Szydełko (opiekun pomocniczy). Wsparcia organizacyjnego udzielili studenci: Jarosław Niemczak (prezes SKNL), Justyna Grabska, Damian Socha i inni członkowie SKNL.

W konkursie uczestniczyło 40 studentów kierunku Logistyka (39 osób) oraz kierunku Finanse i Rachunkowość (1 osoba).

Konkurs miał na celu: wyróżnienie uzdolnionych studentów, promocję kształcenia na kierunku Logistyka, popularyzację wiedzy o logistyce, inspirowanie studentów do rozwijania zainteresowań z zakresu logistyki oraz sprawdzenie wiedzy teoretycznej i znajomości praktycznych rozwiązań w obszarze logistyki.

Konkurs składał się z jednego etapu polegającego na rozwiązaniu testu (część teoretyczna) i zadań (część praktyczna). W celu przeprowadzenia konkursu powołano Komitet Naukowy, Komitet Organizacyjny i Komisję Oceniającą.

Konkurs uświetnił swoją obecnością Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, który dokonał uroczystego otwarcia konkursu oraz wręczenia dyplomów i nagród.

Komisja Oceniająca konkursu pod przewodnictwem dra hab. Andrzeja Gazdy, prof. PRz, wyłoniła 3 laureatów:

I miejsce – inż. Marcin Micek (2 rok ZL-DU)

II miejsce – Michał Borciuch (3 rok ZL-DI)

III miejsce – inż. Joanna Woźniak (2 rok ZL-DU)

Wyróżnienia za zajęcie kolejnych miejsc otrzymali:

inż. Tomasz Florek (2 rok ZL-DU)

inż. Arkadiusz Boroń (2 rok ZL-DU)

inż. Paulina Zapał (2 rok ZL-DU)

Główne nagrody dla 3 laureatów (I miejsce – tablet, II miejsce – dysk zewnętrzny, III miejsce – słuchawki bezprzewodowe) zostały zakupione ze środków SKNL przyznanych przez Dziekana Wydziału Zarządzania. Pozostałe nagrody dla laureatów ufundowały firmy: Logintrans Sp. z o.o. (książki i upominki) i BKD Maral (kursy obsługi wózka widłowego). Dla wyróżnionych studentów nagrody w postaci zaproszenia na sesje coachingowe ufundowała firma ORTIS Aneta Michno. Pozostałymi sponsorami upominków i materiałów promocyjnych dla wszystkich uczestników konkursu byli: Asseco Poland S.A., Blumar Sp. z o.o., Dział Informacji, Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej oraz Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Komitet Organizacyjny i Komitet Naukowy gratulują zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu. Dziękują jednocześnie sponsorom oraz tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego konkursu, a tym samym przyczynili się do jego sukcesu organizacyjnego.