Strona: Zaproszenie na wykład otwarty pt. „Narzędzia w logistyce 4.0” / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Zaproszenie na wykład otwarty pt. „Narzędzia w logistyce 4.0”

2021-05-19
, red.  Joanna Wojdon

Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON” oraz Pan mgr Paweł Bełch – koordynator ds. współpracy PRz ze spółką Trans.eu, zapraszają na wykład otwarty pt. „Narzędzia w logistyce 4.0”, który odbędzie się w dniu 24 maja 2021 r. o godz. 10.00.

Prelegentka Lucyna Szierok-Giel – TransEdu Coordinator poruszy m.in. tematykę:

• istoty i zakresu logistyki 4.0,
  • narzędzi w ramach logistyki 4.0,
  • badań przeprowadzonych wśród pracodawców dotyczących oczekiwań względem pracowników branży TSL.

Cyfryzacja jest dziś widoczna w każdym elemencie globalnego systemu logistycznego. Wykład ma na celu rozszerzenie i pogłębienie wiedzy studentów na temat logistyki 4.0  i przygotowanie ich do wejścia na rynek pracy.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja w formularzu: https://forms.gle/aCDxtnSp85ff6XhC6

Do zarejestrowanych osób zostanie przesłana wiadomość z linkiem do platformy. Liczba uczestników wykładu jest ograniczona.

Ponadto, w ramach współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Trans.eu, w okresie 07-28.05 przeprowadzane są w formie zdalnej cztery certyfikowane egzaminy TransEdu dla członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyków „LogON”. Egzaminy dotyczą czterech obszarów tematycznych z sektora TSL, tj. manager w branży TSL, spedycja, magazyn, transport drogowy. Uzyskane certyfikaty pozwalają na zwiększenie konkurencyjności studentów na rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy!