Strona: Zaproszenie na VI Sesję Posterową i Konkurs Wiedzy Logistycznej / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Zaproszenie na VI Sesję Posterową i Konkurs Wiedzy Logistycznej

2019-11-29
, red.  Joanna Wojdon

Już 11 grudnia (wtorek, 10:00-14:00) odbędzie się VI Sesja Posterowa organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON”. Tematem przewodnim sesji jest ekologia, a konkretnie kwestie dotyczące logistyki
w połączeniu z ekologią. Na sesji pojawią się tematy takie jak  „Ekoinnowacje w transporcie i logistyce” czy „Ekologiczny transport publiczny” i wiele innych.

Spośród  wszystkich posterów wyłoniona zostanie najlepsza trójka decyzją jurorów oraz najlepsza praca, którą wybiorą studenci.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się również zorganizowany dla wszystkich chętnych studentów konkurs wiedzy logistycznej inspirowany popularnym  programem  telewizyjnym  „1 z 10”. Dla zwycięzców przewidywane są ciekawe nagrody.

Zgłoszenia do konkursu w formie formularzu pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftXQSrMMQxfPyPKW-qUUVlXmDjwnoB9IxtXLN7qj5RpiAjdQ/viewform?fbclid=IwAR1K_Mon39PBF7gQ6oDAOVffk5jFC2CZA3mLUbkxcnVEXCwc99jpW5m8YfU.

Serdecznie zapraszamy!