Strona: Zaproszenie na drugi wykład z Lear Corporation Poland / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Zaproszenie na drugi wykład z Lear Corporation Poland

2017-03-01
, red.  Paulina Bełch

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Zarządzania na drugie z cyklu czterech spotkań z przedstawicielami

Lear Corporation Poland.

Temat drugiego wykładu:

Material Requirement Planning”.

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2017 r.
o godz. 13:45 w sali S-3.

Lear Corporation jest dostawcą komponentów dla wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych dla branży motoryzacyjnej.