Strona: Za nami XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów” pt. “Przyszłość logistyki - wyzwania, trendy prognozy” / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2023-05-29
, red.  Malwina Leja, Milena Obszańska

W dniu 24 maja 2023 r. odbyła się XIII Ogólnopolska  Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów” pt. “Przyszłość logistyki - wyzwania, trendy prognozy”. Spotkanie zostało zrealizowane za pośrednictwem platformy MS Teams.

Organizator:

Organizatorem wydarzenia było Studenckie Koło Naukowe Logistyków ,,LogON” działające przy Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz. Opiekunami naukowymi SKNL “LogON” są dr inż. Paulina Bełch i dr Paweł Bełch.

Tematyka Konferencji:

Hasło przewodnie tegorocznej edycji wydarzenia brzmiało “Przyszłość logistyki - wyzwania, trendy, prognozy ”. Zakres tematyczny konferencji obejmował takie obszary badawcze jak:

• zielona logistyka,
  • nowe technologie w branży TSL,
  • rynek e-commerce,
  • odpowiedzialny łańcuch dostaw,
  • zrównoważona logistyka,
  • wyzwania i rozwiązania transportowe,
  • nowoczesne technologie dla logistyki.

Wystąpienia zaprezentowali studenci z następujących uczelni: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Morski w Gdyni, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego.

KOMITET NAUKOWY:

1. dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz - Politechnika Rzeszowska - przewodniczący
  2. dr inż. Paulina Bełch - Politechnika Rzeszowska - wiceprzewodniczący

Malwina Leja

Aleksandra Pacana

Dagmara Zając

Uczestnicy potwierdzili swoje zdolności oraz wiedzę, a każda prezentacja została przygotowana na bardzo dobrym poziomie merytorycznym. W ramach wydarzenia została stworzona Księga Posterów do zapoznania z którą serdecznie zachęcamy.

Wszystkim prelegentom gratulujemy i życzymy więcej takich sukcesów!

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prodziekana dra hab. Tadeusza Olejarza, prof. PRz za uroczyste rozpoczęcie wydarzenia. Dziękujemy opiekunom naukowym Studenckiego Koła Naukowego Logistyków “LogON”: dr inż. Paulinie Bełch i dr. Pawłowi Bełch, członkom Komitetu Naukowego, Moderatorom poszczególnych sesji oraz wszystkim Studentom i Gościom za bogatą merytorycznie dyskusję.