Strona: XIII Forum Młodej Logistyki połączone z Logistycznymi Targami Pracy - 6-7.03.2014 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2014-03-11
, red.  Aneta Halz

W dniach 6 – 7 marca 2014 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków w składzie Michał Brzyski, Anna Ciupak, Grzegorz Dryś, Kinga Głuszak, Michał Guzik oraz Aneta Halz, uczestniczyli w XIII Forum Młodej Logistyki połączone z Logistycznymi Targami Pracy na Politechnice Warszawskiej. Pierwszego dnia Forum przedstawiciele koła wygłosili referat pt: Innowacje w gospodarce wewnątrzmagazynowej, po którym zgromadzona kapituła (przedstawiciele środowiska logistycznego) oraz publiczność, dyskutowali nad zaprezentowanym tematem. W drugim dniu uczestnicy mieli możliwość udziału w warsztatach takich firm jak CAT LC Polska, Procter&Gamble oraz Unilever. Dzięki Logistycznym Targom Pracy studenci mieli możliwość poznania przyszłych pracodawców z branży logistycznej.