Strona: 13 czerwca - wręczenie nagrody rektora / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

13 czerwca - wręczenie nagrody rektora

2019-06-14
, red.  Joanna Apryjas

Dnia 13 czerwca studentka SKNL ,,LogON", Edyta Skotnicka otrzymała nagrodę Rektora za pracę i działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

Nagroda Rektora przyznawana jest co roku, aby docenić zaangażowanie studentów w życie uczelni. W tym roku wyróżniono 87 osób.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczestnicy sympozjów, przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy imprez studenckich, osoby zaangażowane w działalność samorządu studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych oraz organizatorzy życia sportowego na uczelni.

Gratulujemy!