Strona: Wizyta uczniów Technikum logistycznego / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Wizyta uczniów Technikum logistycznego

2013-03-27

Młodzież rozpoczęła wizytę od zwiedzania miasteczka akademickiego. Następnie uczniowie wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy DB Schenker. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w firmie Norbert Sp. z o. o., gdzie uczniowie mieli okazję zapoznać się m. in. z działalnością firmy, linią technologiczną oraz zaletami wprowadzenia systemu Kanban. Wizytę uczniów zorganizował mgr inż. Konrad Zieliński, opiekun SKNL oraz mgr Anna Leśniowska-Boroń, wychowawczyni klasy ZST.