Strona: Warsztaty dla logistyków – 12.12.2013 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Warsztaty dla logistyków – 12.12.2013 r.

2013-12-14
, red.  Ewelina Chwałka

Dnia 12 grudnia 2013 roku odbyły się pierwsze warsztaty logistyczne zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków skierowane do studentów kierunku Logistyka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Premierowe spotkanie rozpoczęła Dziekan Wydziału Zarządzania dr Marta Pomykała, a  zostało ono poprowadzone przez przedstawiciela firmy Commit  Polska Sp. z o.o. – Pana Krzysztofa Wilusza i dotyczyło działania aplikacji logistycznej NTS Wincash.

Warsztaty miały na celu przybliżenie zagadnień związanych z działaniem nowoczesnej aplikacji NTS Wincach, która wspomaga zarządzanie procesami przedsiębiorstwa, tj. logistyka, sprzedaż i dystrybucja. Ponadto umożliwia ona kontrolę oraz eliminację ryzyka w ramach automatyzacji mechanizmów procesów biznesowych.

Studenci uczestniczący w warsztatach otrzymali certyfikat, który poświadcza nabyte umiejętności w zakresie zarządzania siecią sprzedaży (obsługa zamówień, obsługa transportu, obieg dokumentacji elektronicznej).