Strona: VIII Warszawskie Dni Logistyki - 17-18.05.2018 / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

VIII Warszawskie Dni Logistyki - 17-18.05.2018

2018-05-22
, red.  Joanna Wilk, Agnieszka Wielgosz, Magdalena Grabowy

W dniach 17-18 maja 2018 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków: Agnieszka Wielgosz i Magdalena Grabowy uczestniczyły w VIII Warszawskich Dniach Logistyki: Edukacja-Nauka-Biznes pt.: „Nowoczesne koncepcje w zarządzaniu łańcuchami dostaw” na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW.

Celem konferencji było poszerzenie wiedzy oraz możliwość wymiany poglądów i badań na tematy związane z wyzwaniami gospodarczymi i społecznymi współczesnego świata pomiędzy studentami.

Warszawskie Dni Logistyki organizowane są z myślą o doskonaleniu umiejętności praktycznych, dlatego drugiego dnia konferencji dzięki zaangażowaniu firm: SCG Express Delivery,
Pekaes, C.H. Robinson, Poczta Polska odbyły się warsztaty, podczas których studenci mieli okazję zmierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się specjaliści z branży logistycznej.