Strona: VII Sympozjum Logistyczno - Transportowe "Sea Point" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

VII Sympozjum Logistyczno - Transportowe "Sea Point"

2013-11-09
, red.  Paulina Bełch

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków (Aneta Halz, Anna Ciupak, Marcin Brzyski i Michał Guzik) wzięli udział w VII Sympozjum Logistyczno - Transportowym "Sea Point" , które odbyło się w Akademii Morskiej w Szczecinie w dniach 7-8 listopada 2013 r. W trakcie dwóch dni obrad poruszane były kwestie związane z transportem ładunków niebezpiecznych, wartościowych i specjalnych (dzień I) oraz aspekt ekologiczny w transporcie i logistyce (dzień II). Członkowie SKNL Marcin Brzyski i Michał Guzik przedstawili referat: „Transport paliw płynnych na terenie UE”.

W sympozjum uczestniczyli przedstawiciele Kół Naukowych z całej Polski m.in: Koło Naukowe Logistics z Politechniki Wrocławskiej, Samorząd Studencki z AMW w Gdyni, Studenckie Koło Naukowe Logistyki CorLog z Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Politechnika Rzeszowska, Akademia Morska w Gdyni, Politechnika Poznańska, Uniwersytet w Poznaniu oraz Akademia Obrony Narodowej w Warszawie. Wyjazd przyniósł zarówno korzyści naukowe jak i integracyjne. Udział w konferencji jest również ogromną motywacją dla dalszego, czynnego włączania się w prace Koła oraz prowadzenia własnych badań, które z powodzeniem można zaprezentować szerszemu kręgowi odbiorców.