Strona: Udział w VIII Konferencji Logistycznej - Logistyka - współczesne trendy i wyzwania / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2012-05-04

Logistyka – współczesne trendy i wyzwania zorganizowanej przez Politechnikę Łódzką.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań w szerszym gronie oraz skonfrontować je z opiniami przedstawicieli firm logistycznych, pracowników instytucji państwowych i innych zaproszonych gości, którzy w trakcie konferencji wygłosili specjalnie przygotowane na ten cel prezentacje. W konferencji wzięli udział studenci, doktoranci, pracownicy naukowi uczelni wyższych oraz przedstawiciele firm logistycznych. Koło Naukowe Logistyków reprezentowali: Paulina Bełch, Aneta Halz, Mariusz Makara, dr Zdzisław Jedynak oraz opiekun naukowy Koła mgr inż. Konrad Zieliński. W pierwszym dniu konferencji prezentację na temat „System sygnalizacji świetlnej jako element infrastruktury logistyki miejskiej na przykładzie miasta Rzeszów” wygłosiła Paulina Bełch.

W drodze powrotnej z Łodzi studenci wraz z opiekunami zwiedzili ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

Więcej zdjęć w galerii.