Strona: Udział w konferencji "Transport krwioobiegem gospodarki" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Udział w konferencji "Transport krwioobiegem gospodarki"

2016-03-15
, red.  Monika Hałka, Anna Durda

W dniach 03-04 marca 2016 roku członkinie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków (Anna Durda i Monika Hałka) uczestniczyły w II edycji konferencji studenckiej z cyklu LOGiDEAS, która odbyła się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Temat tegorocznej konferencji to„Transport krwiobiegiem gospodarki”. Organizatorem było Studenckie Koło Logistyki CORLOG we współpracy z WSL.

Celem konferencji było poszerzenie wiedzy z tematyki transportu w logistyce. Swoje prezentacje przedstawili studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Logistyki oraz partnerzy i absolwenci uczelni. Oprócz konferencji studentki wzięły udział także w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego pracownika firmy GLS Poland Sp. z o.o., który omówił zasady działania firm kurierskich na przykładzie firmy, którą reprezentował.