Strona: 3.12.2018 r. - udział 16 członków SKNL w wizycie dydaktycznej w Porcie Lotniczym w Jasionce / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2018-11-28
, red.  Paulina Bednarska

Studencie Koło Naukowe Logistyków nowy miesiąc rozpoczęło kolejnym wyjazdem dydaktycznym. Wyjazd do portu lotniczego Rzeszów-Jasionka  odbył się 3 grudnia 2018r. Organizatorem był mgr inż. Marek Magniszewski. Studenci mieli okazję przyglądać się z bliska operacjom lotniczym oraz zapoznać się ze sprzętem używanym do obsługi lotniska. Pracownicy chętnie rozmawiali z przybyłymi gośćmi opowiadając im o swojej pracy. Uczestnicy wyjazdu mogli również wejść do budynku lotniskowej straży pożarnej oraz do garaży, w których znajdowały się maszyny i środki do zabezpieczania pasa.

SKN Logistyków serdecznie dziękuje Panu mgr inż. Markowi Magniszewskiemu za zorganizowanie wyjazdu                        i przekazanie cennej wiedzy.