Strona: Turniej TransEDU / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Turniej TransEDU

2013-05-21

W ciągu tygodnia, 36 szkół i 300 studentów mierzyło się w grze, opartej na działaniu popularnego narzędzia Trans oraz rozwiązywało test ogólnej wiedzy z zakresu logistyki.

Uczestnicy Turnieju walczyli o nagrody, pieniężne, rzeczowe i przede wszystkim certyfikaty, mające ułatwić decyzję potencjalnego pracodawcy o zatrudnieniu.

Turniej został zorganizowany w ramach programu TransEDU, skierowanego do szkół o profilu Logistyka. Organizatorem wydarzenia jest operator Systemu Trans.eu

Zwycięzcom gratulujemy!

Szczegóły w załączniku.