Strona: Studencka Konferencja Naukowo – Branżowa pt. ,,Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata" PWSZ w Sanoku. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2017-12-15
, red.  Joanna Wilk

W dniu 6 grudnia 2017 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków: Agnieszka Wielgosz i Magdalena Grabowy uczestniczyły w Studenckiej Konferencji Naukowo – Branżowej pt. Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata, która odbyła się w  PWSZ w Sanoku.

Agnieszka i Magda wygłosiły referat pt. „Komputerowe systemy wspomagania decyzji, a procesy produkcyjno- logistyczne w przedsiębiorstwach”.

Celem konferencji było poszerzenie wiedzy oraz możliwość wymiany poglądów i badań na tematy związane z wyzwaniami gospodarczymi i społecznymi współczesnego świata pomiędzy studentami.

Obszary tematyczne konferencji:

- ekonomia