Strona: Spotkanie z Panem mgr inż. Tomaszem Bednarczykiem / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie z Panem mgr inż. Tomaszem Bednarczykiem

2017-11-28
, red.  Joanna Wilk

W dniu 27.11.2017 roku odbyło się kolejne spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków. Członkowie mieli okazje gościć na nim, byłego członka koła oraz studenta Politechniki Rzeszowskiej Pana mgr inż. Tomasza Bednarczyka, pracownika Supply Chain Project Coordinator z Liugong Dressta Machinery ze Stalowej Woli (wcześniej Specjalista ds. Logistyki z BorgWarner Poland Sp. Z o.o.).

W bardzo ciekawy i interesujący sposób Pan Tomasz przedstawił ‘logistykę od kuchni w przedsiębiorstwach’ z punktu widzenia pracownika. Zostały poruszone takie kwestie jak: nowoczesna logistyka, praktyka logistyczna w przedsiębiorstwach, struktury działowe. Ciekawym punktem spotkania było zaprezentowanie sylwetki idealnego kandydata do pracy. Studenci mieli okazje sami wykazać się wiedzą na temat logistyki w zadawanych pytaniach. Za dobre odpowiedzi zostali nagrodzeni upominkami.

Studenckie Koło Naukowe Logistyków dziękuje za podzielenie się cennym czasem, wiedzą na tematy związane z logistyka i nie tylko :)  Liczymy, że nie raz będziemy mogli gościć Pana Tomasza.