Strona: Spotkanie opłatkowe koła - 18.12.2019 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe koła - 18.12.2019 r.

2019-12-21
, red.  Joanna Wojdon

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 18 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie opłatkowe członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyków. W tym niesamowitym wydarzeniu udział wzięło około 20 członków wraz z opiekunami koła tj. Panią mgr inż. Kornelią Osieczko oraz Panem mgr Pawłem Bełch.

Na stole oczywiście pojawiły się tradycyjne, wigilijne dania. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu czerwonego oraz innych potraw i smakołyków przygotowanych przez członków koła. Nie zostało pominięte również świąteczne składanie życzeń i wspólne dzielenie się opłatkiem. A magiczną atmosferę całemu spotkaniu nadawały grające w tle kolędy. Logistycy życzyli sobie nawzajem spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Sylwestra oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2020. Nie brakowało również życzeń związanych z studiami, pracą oraz osobistym rozwojem.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2020 członkowie Studenckiego Koła Naukowego pragną złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, spokoju, rodzinnej atmosfery i realizacji wszystkich zamierzonych celów!

Wesołych Świąt!