Strona: Spotkanie opłatkowe 18.12.2017 / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe 18.12.2017

2017-12-22
, red.  Joanna Wilk

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w dniu 18 grudnia 2017 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków spotkali się na spotkaniu opłatkowym. Wzięło w nim udział około 22 osób wraz z opiekunami naukowymi : dr Magdaleną Szydełko oraz mgr Kornelią Osieczko.

Kultywując tradycje przy wigilijnym stole, Damian Socha na wstępie przeczytał fragment Pisma Świętego o Bożym Narodzeniu, wprowadzając tym samym  w  świąteczną atmosferę.

Tego dnia nie zabrakło również świątecznych życzeń przy łamaniu się opłatkiem. Studenci oraz opiekunowie życzyli sobie miedzy innymi ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Wystrzałowego Sylwestra oraz udanego wejścia w rok 2018 ! Nie brakowało również życzeń związanych z studiami, pracą oraz osobistym rozwojem.

Na świątecznym stole  nie zabrakło typowej potrawy wigilijnej: czerwonego barszczu z uszkami oraz innych smacznych smakołyków, wykonanych przez członków koła.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia Studenckie Koło Naukowe Logistyków życzy wesołych, rodzinnych, serdecznych oraz udanych Świąt. A na nadchodzący rok 2018 realizacji wszystkich planów oraz zamierzonych celów!