Strona: Spotkanie opłatkowe 17.12.2018 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe 17.12.2018 r.

2018-12-17
, red.  Joanna Apryjas

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 17 grudnia 2018 roku odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyków. Wzięło w nim udział około 20 studentów.

Na stole nie zabrakło tradycyjnego barszczu czerwonego oraz innych potraw i smakołyków przygotowanych przez członków koła. Nie zostały pominięte również świąteczne życzenia. Logistycy życzyli sobie nawzajem spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Sylwestra oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2019.  Nie brakowało również życzeń związanych z studiami, pracą oraz osobistym rozwojem.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2019 członkowie Studenckiego Koła Naukowego pragną złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, spokoju, rodzinnej atmosfery i realizacji wszystkich zamierzonych celów!