Strona: Spotkanie opłatkowe - 20.12.2022 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe - 20.12.2022 r.

2022-12-28
, red.  Malwina Leja

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 20 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie opłatkowe członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyków. Wzięło w nim udział około 20 studentów wraz z gośćmi.

Na stole zdecydowanie nie zabrakło potraw i smakołyków przygotowanych przez członków koła. Nie zostały pominięte również świąteczne życzenia. Nie zostało pominięte również świąteczne składanie życzeń i wspólne dzielenie się opłatkiem. A magiczną atmosferę całemu spotkaniu nadawały grające w tle kolędy.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2023 członkowie Studenckiego Koła Naukowego pragną złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, spokoju, rodzinnej atmosfery i realizacji wszystkich zamierzonych celów!