Strona: Spotkanie opłatkowe - 18.12.2013 / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe - 18.12.2013

2013-12-19
, red.  Joanna Urban

W dniu 18 grudnia 2013 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków spotkali się na uroczystym spotkaniu opłatkowym. Wzięło w nim udział prawie 19 osób – członkowie Koła, mgr inż. Paulina Bełch oraz mgr inż. Konrad Zieliński. Pamiętając o tym z jakiego powodu się spotykamy na wstępie studentka Ewelina Chwałka przeczytała fragment Pisma Świętego wprowadzając tym samym wszystkich w szczególną świąteczną atmosferę.

Następnie wszyscy połamali się opłatkiem, podczas którego każdy z osobna składał sobie serdeczne życzenia świąteczne. W tym wyjątkowym dniu na świątecznym stole wigilijnym  nie zabrakło typowej potrawy wigilijnej: czerwonego barszczu oraz dodatkowych przekąsek przygotowanych przez studentów SKNL. Spotkanie przebiegało w uroczystym nastroju, przeplatane kolędami.

Głównym celem oprócz kultywowania tradycji i zwyczajów Bożego Narodzenia było zintegrowanie oraz bliższe poznanie nowych członków Koła. Dzięki długim rozmowom powstało wiele nowych, kreatywnych pomysłów, które można będzie realizować w nadchodzącym Nowym Roku.