Strona: Spotkanie opłatkowe - 15.12.2014 / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie opłatkowe - 15.12.2014

2014-12-27
, red.  Paulina Bełch

W dniu 15 grudnia 2014 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków spotkali się na corocznym spotkaniu opłatkowym. Wszyscy połamali się opłatkiem, podczas którego każdy z osobna składał sobie serdeczne życzenia świąteczne. W tym wyjątkowym dniu na świątecznym stole wigilijnym  nie zabrakło typowej potrawy wigilijnej: czerwonego barszczu oraz dodatkowych przekąsek przygotowanych przez studentów SKNL. Głównym celem oprócz kultywowania tradycji i zwyczajów Bożego Narodzenia było zintegrowanie oraz bliższe poznanie nowych członków Koła. Dzięki długim rozmowom powstało wiele nowych, ciekawych pomysłów do realizacji w nadchodzącym Nowym Roku.