Strona: Spotkanie integracyjne SKNL 09.11.2017 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Spotkanie integracyjne SKNL 09.11.2017 r.

2017-11-20
, red.  Damian Socha

Dnia 9 listopada 2017 roku w Kula Bowling&Club odbyła się integracja członków naszego koła. W bieżącym semestrze spora liczba studentów wyraziła chęć dołączenia do działalności Logistyków- głównie studenci pierwszego oraz drugiego roku tego kierunku. Integracja miała na celu bliższe zapoznanie się z nowymi członkami oraz zacieśnienie relacji pomiędzy dotychczasowymi, co z pewnością w przyszłości zaowocuje sprawniejszą i bardziej kreatywną działalnością koła. W spotkaniu uczestniczył cały zarząd SKNL wraz z większością członków.

Autor: Agnieszka Głodowska