Strona: SKNL na X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Student Maritime Conference pt. „Logistyka w dobie czwartej rewolucji przemysłowej” / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2018-04-25
, red.  Damian Socha

W dniach 22–24 kwietnia 2018 r. pięcioro reprezentantów Studenckiego Koła Naukowego Logistyków:  Damian Socha, Bartosz Rozmund, Karol Zieliński, Małgorzata Głuszek oraz Weronika Filar uczestniczyło w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Student Maritime Conference pt. „Logistyka w dobie czwartej rewolucji przemysłowej”, która miała miejsce w Akademii Morskiej w Gdyni. Konferencja została zorganizowana przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG. Głównym celem naukowego spotkania było poszerzenie wiedzy m.in. na temat innowacyjnych rozwiązań w procesach logistycznych, czy automatyzacji w transporcie.
Pierwszego dnia konferencji  mieliśmy okazję uczestniczyć w finale konkursu artykułów. Jego zwycięzcy prelekcje podczas trwania konferencji w gronie wszystkich zgromadzonych studentów.
Po zakończeniu części merytorycznej konferencji udano się na prom „Stena Line”, który płynął do partnerskiego miasta Gdyni - Karlskrony, która znajduje się w Szwecji. Dzięki dobrej pogodzie studenci mieli okazję zwiedzić dużą część miasta i innych okoliczne miejsca.