Strona: Silesia TSL EXPO oraz konferencja pt. „Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2011-04-28

Projekt łączył zagadnienia z zakresu transportu szynowego i drogowego, a także logistyki i magazynowania. Swoje oferty zaprezentowało na targach ponad 80 firm z branży. W programie imprezy znalazły się m.in. specjalistyczne konferencje, prezentacja dokonań Republiki Czeskiej - kraju partnerskiego Silesia TSL EXPO oraz konkurs o tytuł Mistrza Kierownicy. Ważnym elementem wydarzenia było uroczyste przekazanie Marszałkowi Woj. Śląskiego elektrycznego pociągu ELF.

Podczas pobytu w Sosnowcu członkowie Koła wzięli również udział w konferencji pt. „Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce" pod patronatem merytorycznym Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach.

W trakcie targów studenci nawiązali wiele ciekawych kontaktów, zarówno z Kołami Naukowymi jak i z firmami z branży.

Więcej zdjęć w galerii.