Strona: V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2020-10-30
, red.  Joanna Wojdon
konferencja-energetyczna

W dniach 12-13 października 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się V Konferencja Naukowa
pt. „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”,
która została zorganizowana przez Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Zakład Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym „Eurointegracja”.

Celem Konferencji było wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii.

W ramach konferencji odbyła się sesja posterowa, przeprowadzona w formule online, w której czynny udział wzięły dwie studentki z naszego koła, przedstawiając swoje prace:

• Paulina Zwolenik „Klasyfikacja i udział OZE w rynku europejskim”,
  • Paulina Bednarska oraz mgr inż. Kornelia Osieczko: „Porównanie infrastruktury przesyłu i magazynowania gazu ziemnego dla V4”.

Ponadto inż. Paulina Zwolenik wzięła również udział w panelu studencko-doktoranckim, występując z prezentacją pt. ,,Ślad węglowy – skutek działalności gospodarczej człowieka. Możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii i metod w celu minimalizacji CF”.

Księga posterów dostępna jest po linkiem: https://drive.google.com/file/d/1YXw92GBD6-6JSK_HbB1ZCYZxcFKwS1y5/view?ts=5f882549

Wszystkie panele z Konferencji dostępne są na kanale YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCbTNxMMts_5TZGZG26xkjHQ.