Strona: 26.11.2018 r. - wykład otwarty przedstawiciela Rohling Suus Logistics SA 26.11.2018 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2018-11-28
, red.  Paulina Bednarska

W dniu 26 listopada 2018 roku odbył się wykład otwarty zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków pt. ”Łańcuch dostaw – rola transportu w przepływie dostaw”. Prelegentem był dyrektor oddziału firmy Rohling Suus Logistic SA w Rzeszowie, specjalista branży logistycznej – Łukasz Lasek. Uczestnicy mogli posłuchać o niestandardowych rozwiązaniach transportowych zachęcających do myślenia poza schematami. Pan Łukasz Lasek przedstawił temat        w bardzo przyjemny i przystępny sposób z nutką humoru. Studenckie Koło Naukowe Logistyków dziękuje                         za przeprowadzenie ciekawego wykładu.

Liczymy na kolejne spotkania z Panem Łukaszem!