Strona: Rajd Kół Naukowych Wydziału Zarządzania / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Rajd Kół Naukowych Wydziału Zarządzania

2018-04-25
, red.  Joanna Wilk

W dniach 21-22 kwietnia członkowie Naszego Koła wzięli udział w Rajdzie Kół Naukowych Wydziału Zarządzania w Bieszczadach. Było to pierwsze tego typu wydarzenie, które pozwalało na integrację, wymianę doświadczeń oraz wspólne górskie wędrówki. Uczestnicy mieli do wyboru trasy 7 i 20 kilometrowe, które okazały się nie lada wyzwaniem. Pogoda oraz atmosfera w pełni wynagrodziły zmęczenie.

Dziękujemy organizatorowi Studenckiemu Kołu Naukowo-Badawczemu ‘’Tuptuś” za zaproszenie,  świetną organizację  wydarzenia oraz zdjęcia.