Strona: Pierwsze spotkanie Koła Logistyków w semestrze letnim / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Pierwsze spotkanie Koła Logistyków w semestrze letnim

2019-03-13
, red.  Joanna Apryjas

W dniu 12.03.2019 roku odbyło się pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków, któremu przewodniczyła Pani mgr inż. Kornelia Osieczko.

Oprócz dotychczasowych członków, na zebraniu pojawiło się kilka nowych twarzy. Najważniejszą kwestią jaka została poruszona było omówienie szczegółów corocznej majowej konferencji - "Logistyka oczami studentów". Planowany był także udział we wszelkiego rodzaju nadchodzących wydarzeniach, w których członkowie SKNL mogą się zaprezentować.

Skład Zarządu naszego koła również uległ zmianie. Wybrano nowego rzecznika, którym została Paulina Bednarska - studentka drugiego roku logistyki.

Kolejne spotkanie odbędzie się 26.03.2019 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!