Strona: Nagroda Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla Pani Prezes SKNL / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Nagroda Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla Pani Prezes SKNL

2018-07-06
, red.  Magdalena Szydełko
fot. SKNL

Szanowni Państwo! Członkowie i sympatycy SKNL!

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że Prezes koła Pani inż. Joanna Wilk znalazła się wśród 78 studentów naszej uczelni, którzy otrzymali Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Zaangażowanie Pani Joanny w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018 zostało dostrzeżone i docenione przez opiekuna naukowego SKNL, dr Magdalenę Szydełko.

We wniosku opiekuna koła o przyznanie nagrody dla Pani Joanny można przeczytać, że jest to nagroda za działalność organizacyjną i naukową w ramach Studenckiego Koła Naukowego Logistyków (m.in. za koordynowanie we współpracy z opiekunem takich przedsięwzięć, jak: IV Sesja Posterowa, IX Konferencja pt. „Logistyka oczami studentów” i cykliczne spotkania członków koła z praktykami biznesu oraz szczególne osiągnięcia naukowe).

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych przez prof. dra hab. inż. Tadeusza Markowskiego, Rektora Politechniki Rzeszowskiej i dra hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, prof. PRz, Prorektora ds. kształcenia, odbyła się 19 czerwca 2018 roku.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczestnicy sympozjów, przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy imprez studenckich, osoby zaangażowane w działalność samorządu studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych oraz organizatorzy życia sportowego na uczelni.

Serdecznie gratulujemy Pani Joannie nagrody i sukcesów w działalności studenckiej!