Strona: Konferencja PROLOGITUS / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Konferencja PROLOGITUS

2013-04-15

Konferencja odbyła się w Bydgoszczy w dniach 20-21 marca 2013 r.

Celem konferencji było podjęcie dyskusji nad rolą logistyki w życiu codziennym. Ponadto motywowanie studentów do podejmowania działalności w kołach naukowych, do prowadzenia własnych badań oraz rozwoju współpracy i wymiany doświadczeń naukowych z innymi ośrodkami naukowymi, uczelniami oraz przedstawicielami rynku pracy.

Członkowie SKNL Marcin Brzyski i Michał Guzik przedstawili referat: „Znaczenie kodów kreskowych w życiu codziennym”.

Drugi dzień konferencji zakończyło zwiedzanie Wojskowych Zakładów Lotniczych.

Wyjazd przyniósł zarówno korzyści naukowe jak i integracyjne. Udział w konferencji jest również ogromną motywacją dla dalszego, czynnego włączania się w prace Koła oraz prowadzenia własnych badań, które z powodzeniem można zaprezentować szerszemu kręgowi odbiorców.