Strona: Konferencja na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie - 10-11.04.2014 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Konferencja na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie - 10-11.04.2014 r.

2014-04-17
, red.  Katarzyna Szylar

W dniach 10-11 kwietnia 2014 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków (Joanna Urban, Justyna Grabska, Kinga Piękoś, Katarzyna Szylar) oraz dwóch pracowników Katedry Systemów Zarządzania i Logistyki (dr Zdzisław Jedynak, mgr inż. Konrad Zieliński)  uczestniczyli w konferencji organizowanej przez studentów Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Tegoroczne spotkanie organizowane były pod hasłem „Logistyka & Bezpieczeństwo".  Podczas tego wydarzenia dominowała tematyka bezpieczeństwa podczas transportu.

Pierwszy dzień reprezentanci SKNL spędzili w sali konferencyjnej Akademii Obrony Narodowej. Program drugiego dnia obejmował wyjazd studyjny do oddziału specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, gdzie odbyły się pokazy specjalne i przygotowanie polskiej racji żywnościowej przez Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Żywnościowej.  Po powrocie na teren kampusu AON odbyło się oficjalne pożegnanie uczestników i zakończenie konferencji.

Uczestnictwo w konferencji pozwoliło zapoznać się studentom i pracownikom z  aspektem bezpieczeństwa podczas przewozu towarów oraz z nowinkami logistycznych wybranych gałęzi transportu.