Strona: Zaproszenie na IX UCZELNIANĄ KONFERENCJĘ „LOGISTYKA OCZAMI STUDENTÓW” PT.: ,,Innowacje w logistyce krokiem do przedsiębiorstw przyszłości" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2018-05-15
, red.  Joanna Wilk
Zaproszenie (aut. M. Szydełko, J. Wilk)

ZAPROSZENIE

Katedra Systemów Zarządzania i Logistyki oraz Studenckie Koło Naukowe Logistyków zapraszają na

IX UCZELNIANĄ KONFERENCJĘ „LOGISTYKA OCZAMI STUDENTÓW” PT.:

Innowacje w logistyce krokiem do przedsiębiorstw przyszłości

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące innowacyjnych rozwiązań w:

• e-logistyce,
  • mikrologistyce,
  • transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym i intermodalnym (multimodalnym),
  • logistyce miejskiej,
  • ekologistyce,
  • logistyce usług,
  • łańcuchach dostaw.

Szczegóły na zaproszeniu i harmonogramie!

Serdecznie zapraszamy!