Strona: Intensywne Dni Wydziału Zarządzania / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Intensywne Dni Wydziału Zarządzania

2018-04-09
, red.  Damian Socha

15 marca 2018 roku budynek S przerodził się w główny punkt odwiedzany przez studentów Politechniki i nie tylko. Miejsce to wypełniało wiele stoisk kół naukowych wydziału, w tym również nasze :). Przez kilka godzin rozmawialiśmy z dziesiątkami zainteresowanych naszą działalnością, a wielu z nich podjęło się próby odpowiedzi na przygotowane przez nas krótkie pytania poruszających sfery logistyki - oczywiście dla ambitnych przewidzieliśmy nagrody w postaci pysznych babeczek :).