Strona: III Edycja Konferencji "Logistyka Oczami Studentów" - 09.06.2011 / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

III Edycja Konferencji "Logistyka Oczami Studentów" - 09.06.2011

2011-06-11

Jak co roku Konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, pracowników Politechniki Rzeszowskiej jak i nauczycieli i uczniów rzeszowskich szkół średnich. W ramach współpracy między Wydziałem Zarządzania PRz, a Zespołem Szkół nr 2 w Rzeszowie na Konferencję przybyli nauczyciele i uczniowie tejże szkoły. Ponadto w spotkaniu wzięli udział uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, którymi opiekowała się dr Marzena Hajduk - Stelmachowicz.

Konferencję otworzył Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Grzegorz Ostasz, prof. PRz, natomiast w roli prowadzących wystąpili studenci II roku Logistyki Aneta Siembida i Michał Guzik. Organizacją Konferencji zajął się Opiekun Naukowy Koła mgr Konrad Zieliński.

W przygotowaniach członkom Koła pomagał również dr Zdzisław Jedynak.

Podczas tegorocznego spotkania poruszone zostały następujące tematy:

- Prezentacja Koła Naukowego Logistyków – Aneta Siembida i Michał Guzik

- Logistyka, informacje podstawowe – Martyna Chochulska

- Logistyka odpadów – Ewelina Chwałka i Andrzej Grych

- Informatyka w logistyce – Marcin Brzyski

- Centra logistyczne – Aneta Halz

- Infrastruktura magazynowa – Paulina Szczupiel

- Podkarpacie jako dolina lotnicza – Aleksandra Drzał i Aleksandra Deroń

- Koleje dużych prędkości – horyzont 2040 – Marcin Kędzior

•

Najważniejszym celem spotkania była chęć upowszechnienia i pogłębienia wiedzy logistycznej w środowisku akademickim i wśród uczniów szkół średnich oraz promocja Wydziału Zarządzania i Studenckiego Koła Naukowego Logistyków. Członkowie Koła zachęcali uczniów szkół średnich - przyszłych studentów do kontynuowania nauki na kierunku Logistyka.

Na kolejną edycję Konferencji „Logistyka Oczami Studentów” zapraszamy w przyszłym roku akademickim.

Więcej zdjęć w galerii.