Strona: II MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LOGISTYCZNEGO LOGICO / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

II MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LOGISTYCZNEGO LOGICO

2012-03-29

Finał odbył się w dniach 28,29 marca w Łodzi.

„LOGICO” jest autorskim projektem Studenckiego Koła Naukowego OPTEAM, działającego przy Kate­drze Badań operacyjnych na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, a tego­roczna edycja jest już trzecią odsłoną Konkursu.

„LOGICO” charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, uczestnicy rozwiązują zadania z zakresu badań operacyjnych, zarządzania łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów oraz szeroko rozumianej logistyki.

Aby dotrzeć do finału należało przebrnąć przez dwa wcześniejsze etapy konkursu.