Strona: Dzień aktywności studenckiej / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Dzień aktywności studenckiej

2014-11-30
, red.  Justyna Grabska

17 listopada 2014 roku Studenckie Koło Naukowe Logistyków uczestniczyło w Dniu Aktywności Studenckiej, którego inicjatorem jest Koło Naukowego GLOB. Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie organizacji działających na PRz, ukazaniu Studentom profilu ich działalności oraz zachęcenie nowych członków do uczestnictwa w nich. W tym roku nasze Koło przygotowało wyjątkowe stanowisko, za które zostało wyróżnione nagrodą. Wydarzenie uświetnił swoim występem zespół „Puszczeni na Awansie”.