Strona: CZŁONKOWIE KOŁA W LOGISTYCZNEJ JEDNOSTCE WOJSKOWEJ / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

CZŁONKOWIE KOŁA W LOGISTYCZNEJ JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

2010-04-23

Podczas wycieczki zorganizowanej przez Generała Fryderyka Czekaja, mieliśmy okazję zobaczyć jak teoria, którą poznajemy w trakcie zajęć z logistyki przekłada się na praktyczne działania. W spotkaniu wzięli również udział pracownicy Politechniki Rzeszowskiej: dr hab. Grzegorz Ostasz, prof. PRz - Dziekan WZiM, dr Andrzej Gazda - Prodziekan ds. Nauczania, mgr Dominik Zimon - pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki oraz mgr Konrad Zieliński - opiekun Koła Naukowego Logistyków.

21 Rejonowe Warsztaty Techniczne są logistyczną jednostką wojskową Śląskiego Okręgu Wojskowego realizującą zadania obsługowo-remontowe uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz zadania szkoleniowe. Aktualnie jednostka wykonuje remonty konserwacyjne, prowadzi badania diagnostyczne pojazdów wojskowych. Ponadto remontuje sprzęt uzbrojenia, łączności oraz komputerowy.