Strona: Akcja mikołajkowa 5-6 grudnia 2013 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Akcja mikołajkowa 5-6 grudnia 2013 r.

2013-12-11
, red.  Paulina Bełch

Dział Informacji, Karier i Promocji w ramach współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Logistyków, zainicjował akcję pt. „Politechnika dla uczniów”.

W dniach 5-6 grudnia 2013 roku członkowie SKNL wcielili się w rolę Mikołajów i w trakcie przerw rozdawali upominki Politechniki Rzeszowskiej tj.: długopisy, dmuchane piłki, mini-samoloty oraz słodycze – krówki, które od lat są symbolem Politechniki Rzeszowskiej.

Studenci odwiedzili większość rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych, tj.: I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie, Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Zespół Szkół Elektronicznych, Zespół Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego oraz Zespół Szkół Energetycznych im. gen. Władysława Sikorskiego.

W „niebieskich Mikołajów” wcielili się: Justyna Grabska, Ewelina Chwałka, Anna Ochał, Karolina Świąder, Grzegorz Ziarno, Marcin Zaborniak, Jakub Wodzisz, Marek Psioda. Mamy nadzieję, że w toku współpracy SKNL i Działu Informacji, Karier i Promocji pojawią się nowe pomysły i zadania do zrealizowania w ramach wolontariatu.