Strona: 6.12.2018 r. - czynny udział 5 członków SKNL w konferencji w Sanoku / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

6.12.2018 r. - czynny udział 5 członków SKNL w konferencji w Sanoku

2018-12-07
, red.  Joanna Apryjas

06.12.2018 r. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się II konferencja pt. "Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata", organizowana przez Zakład Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku i koło naukowe "Hossa z nami się opłaca". Wzięło w niej udział pięcioro członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyków: Joanna Apryjas, Klaudia Jankowicz, inż. Agnieszka Wielgosz, inż. Magdalena Grabowy oraz inż. Damian Socha. Tematyka konferencji obejmowała: ekonomię, zarządzanie, technologie, marketing i reklamę, społeczeństwo oraz rozwój regionalny.

Członkowie SKNL wygłosili następujące referaty:

- Joanna Apryjas i Klaudia Jankowicz: Innowacje transportowe odpowiedzią na wyzwania współczesnego świata

- Agnieszka Wielgosz: Standardy i rozwiązania GS1

- Magdalena Grabowy: OD INDUSTRY 4.0 DO SMART FACTORY

- Damian Socha: Rzeszowskie Smart City

Uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w konferencji oraz okazjonalne, mikołajkowe upominki.