Strona: 4.12.2018 r. - udział członków SKNL w Kolażu Kół Naukowych / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

4.12.2018 r. - udział członków SKNL w Kolażu Kół Naukowych

2018-12-04
, red.  Paulina Bednarska, Edyta Skotnicka
Stanowisko Logistyków

Dnia 4 grudnia 2018r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbył się Kolaż Kół Naukowych,               w którym również SKN Logistyków brało czynny udział.

SKN Logistyków dziękuje Samorządowi Studenckiemu Politechniki Rzeszowskiej za zorganizowanie wydarzenia,            na którym miało okazję się zaprezentować.