Strona: 25.04.2019 -Sukces dwóch studentek z SKNL "LogON" w finale Uniwersyteckiej Ligii Logistyków / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2019-05-14
, red.  Joanna Apryjas

25.04.2019 r. dwie studentki naszego koła - Joanna Apryjas Klaudia Jankowicz  zajęły drugie miejsce w finale IV Uniwersyteckiej Ligii Logistyków organizowanej przez  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Aby wziąć udział w konkursie należało napisać pracę związaną z ogólnym tematem wydarzenia, jakim była kooperacja międzypodmiotowa w sieciach logistycznych. Do finału dostało się osiem zespołów z całej Polski. Dziewczęta wygłosiły referat pt. Coopetition, czyli nie możesz ich pokonać , dołącz do nich.
Jedną z nagród głównych jakie wywalczyły Joanna i Klaudia jest trzydniowy wyjazd do Warszawy na warsztaty organizowane przez firmę Flixbus, podczas którego członkinie naszego koła będą mogły m.in. dowiedzieć się jak pisać CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, zwiedzić bazę i warsztat autobusów oraz wybrać się do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!