Strona: 23 maja 2019 r. - udział studentki w III Ogólnopolskim Seminarium Naukowym / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

23 maja 2019 r. - udział studentki w III Ogólnopolskim Seminarium Naukowym

2019-05-24
, red.  Edyta Skotnicka

Dnia 23 maja na terenie Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyło się III Ogólnopolskie Seminarium Naukowe pt.: "Marketing (r )Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief".

Celem tegorocznej edycji Seminarium Naukowego było poszerzenie wiedzy teoretycznej związanej z prowadzeniem działań marketingowych w obszarze finansów, logistyki oraz wiodącej prym na rynku informatyki.

Podczas tego wydarzenie swój referat pt. "Istota negocjacji w przedsiębiorstwie" wygłosiła studentka Studenckiego Koła Naukowego ,,LogON" - inż. Edyta Skotnicka. Tematyka prezentacji dotyczyła wpływu negocjacji na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, poruszona została tematyka otoczenia oraz determinantów wpływających na rozmowy negocjacyjne.