Strona: 21.05.2019 r. - wykład otwarty przedstawicieli firmy Lear Corporation z Jarosławia / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2019-05-21
, red.  Joanna Apryjas
Fot. mgr Kornelia Osieczko

W dniu 21.05.2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się wykład otwarty zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON", pt. "Logistics in automotive company - challenges and solutions." Prelegentami byli przedstawiciele firmy Lear Corporation z siedzibą w Jarosławiu - Panie Ewa Palczak, Aneta Wierzbicka i Natalia Gieroń  oraz Pan Jarosław Niemczak.
Uczestnicy mogli posłuchać o działalności przedsiębiorstwa, usłyszeć wiele ciekawych statystyk oraz dowiedzieć się
o wyzwaniach, jakim na codzień muszą sprostać ludzie w nim pracujący. Zaproszeni goście przywieźli ze sobą kilka sztuk wyrobów gotowych, m.in. poszycia foteli samochodowych,  aby jeszcze bardziej przybliżyć nam obraz ich działalności. Temat został przedstawiony w przyjemny i przystępny sposób.
Po zakończeniu części prelekcyjnej został również rozstrzygnięty konkurs zorganizowany na FanPage'u Studenckiego Koła Naukowego Logistyków "LogON". Zwycięzcom gratulujemy!

Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON" pragnie serdecznie podziękować gościom z Lear Corporation za skorzystanie z zaproszenia i przeprowadzenie wykładu otwartego.