Strona: 06.06.2019 Wykład otwarty przedstawiciela firmy Nowy Styl Group – Jeremiasza Kuligi / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2019-06-07
, red.  Joanna Apryjas

W dniu 06.06.2019 odbył się wykład otwarty pt. "Zmiana - pozytywne efekty w łańcuchu dostaw" zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON". Prelegentem był przedstawiciel firmy Nowy Styl Group – Jeremiasz Kuliga. Wykład dotyczył zmian i ich pozytywnego wpływu na łańcuch dostaw.

Firma Nowy Styl Group jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się grup meblarskich na świecie. W ciągu 25 lat uzyskali pozycję 3. największego europejskiego producenta krzeseł i mebli biurowych.

Nasz gość mówił o tym, że zmiany nie są niczym złym i kryją się za nimi nowe cele, innowacje i doświadczenia. Należy je dostrzegać przede wszystkim w dystrybucji, w relacjach z klientami aby lepiej sprostać ich oczekiwaniom,  ale także w przepływach towarów. Mogą one pozwolić chociażby na zwiększanie świadomości ekologicznej w otoczeniu.

Serdecznie dziękujemy Panu Jeremiaszowi za wygłoszenie ciekawej i wartościowej prelekcji. Wykład niewątpliwie wzbogacił wiedzę uczestników i zwrócił uwagę na istotne aspekty związane z łańcuchami dostaw.