Strona: 05.11.2019 r. - Nowy Zarząd SKNL "LogON" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

05.11.2019 r. - Nowy Zarząd SKNL "LogON"

2019-11-05
, red.  Joanna Apryjas

Wraz z początkiem roku akademickiego 2019/2020 został wybrany nowy Zarząd Studenckiego Koła Naukowego Logistyków w składzie:

• prezes - Klaudia Jankowicz
  • zastępca - Natalia Potoczna
  • skarbnik - Arkadiusz Kopacz
  • rzecznik - Paulina Bednarska
  • sekretarz - Joanna Apryjas

Nowym władzom Koła serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów oraz wiele ambicji do działania!

Jednocześnie informujemy, że spotkania Studenckiego Koła Naukowego Logistyków "LogON" odbywają się co tydzień. W tygodniu "A" zapraszamy we wtorki o godzinie 14:00 w sali P.10, natomiast w tygodniu "B" w środy o 17:30, również
w sali P.10.

Serdecznie zapraszamy!