Strona: Wręczenie nagród rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Wręczenie nagród rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne

2023-06-12
, red.  Malwina Leja, Aleksandra Pacana

W dniu 6 czerwca 2023 roku obyła się uroczysta gala wręczenia nagród za osiągnięcia w roku akademickim 2022/2023. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi przedstawiciele kół naukowych oraz organizatorzy wielu aktywności studenckich, w tym Prezes Naszego Koła Naukowego Aleksandra Pacana.

Uroczystość odbyła się w Sali V1 Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego. Galę Rzeszów University of Technology Student Awards poprowadziła prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz i prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, którzy wraz z rektorem, prof. dr hab. inż. Piotrem Koszelnikiem i przedstawicielami Władz Wydziałów wręczyli nagrody i listy gratulacyjne nagrodzonym studentom. Na uroczystości pojawili się także goście z Pratt & Whitney Rzeszów, w tym Pan Piotr Owsicki - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, który pogratulował wszystkim nagrodzonym oraz Przewodniczący Rady Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej Pan Roman Krzystyniak i Prezes Zarządu Fundacji Pan Grzegorz Król.

W trakcie trwania wydarzenia miłym artystycznym akcentem, były dwa występy: pierwszy studentki Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, która wykonała utwór Antonio Vivaldiego ,,Lato” w nowoczesnej aranżacji oraz Zespołu Artystycznego FORTE działającego od 2022 roku na Politechnice Rzeszowskiej. Dzięki uprzejmości Władz Uczelni zaangażowanych w organizację gali Student Awards, po otrzymaniu nagród czekał na uczestników smaczny poczęstunek.

Pani Prezes oraz wszystkim innym nagrodzonym studentom gratulujemy osiągnięć!