Strona: Udział wertyfikowanych egzaminach TransEdu / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Udział wertyfikowanych egzaminach TransEdu

2023-12-19
, red.  Malwina Leja

W dniach 06,13.12.2023 r. członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków "LogON" wzięli udział w czterech certyfikowanych egzaminach TransEdu. Dotyczyły one obszarów tematycznych z sektora TSL, tj. transport drogowy, magazyn, spedycja oraz manager w branży TSL. Wydarzenie to pozwoliło nie tylko na sprawdzenie wiedzy studentów z zakresu logistyki, ale także wzbogaciło ich doświadczenie edukacyjne.

Egzaminy TransEdu stanowią wyjątkową okazję do zastosowania teoretycznych umiejętności w praktycznych scenariuszach związanych z logistyką. Każdy z uczestników mógł przetestować swoją zdolność do rozwiązywania rzeczywistych problemów z zakresu transportu, magazynowania, spedycji i managera branży TSL.

Dzięki temu doświadczeniu członkowie “LogON” zdobyli cenne umiejętności, które przekładają się na lepsze przygotowanie do przyszłych wyzwań zawodowych. Uczestnicy egzaminów, którzy osiągnęli wyznaczony próg procentowy pozytywnych odpowiedzi, otrzymali oficjalne certyfikaty. Stanowi to wartościowy atut na dalszych ścieżkach ich kariery.

Uczestnictwo w egzaminach TransEdu wpisuje się w misję Koła w zakresie poszerzania horyzontów naukowych oraz rozwoju w obszarze logistyki.